vs

Report

Tak za sebou máme dnešní utkání s Bohemians Praha. Co k němu říct? Bohužel jsme dnes odehráli asi nejhorší utkání v dosavadní sezóně. Nevadí, že jsme prohráli – to se stane. Ale zarážející je to, jakou hru jsme dnes předvedli. Soupeř nás totiž přehrával v rychlosti, bojovnosti, šikovnosti, přesnosti, soubojích, technice s míčem…. Prostě téměř ve všem.

Nevíme, co kluci včera večer dělali, ale první půli na hřišti, jak to jen říct, prostě prospali. A tomu také odpovídá výsledek první půle 10:1. A i když jsme 2. poločas vyhráli 6:5, tak v samotné předvedené hře jsme se zase tak moc nezlepšili.

Moc dobře víme, že kluci mají na víc. A kdybychom hráli alespoň tak jako v prvním zápase proti Březiněvsi, tak by dnešní utkání dopadlo úplně jinak.

Ale nevadí – jsme pořád na začátku sezóny a budeme pracovat na zlepšení. V úterý se opět vrhneme do tréninku, zaměříme se na dnešní nejčastější chyby a v příštím utkání se budeme snažit podat mnohem lepší výkon než dnes.