vs

Report

Dnešní zápas skončil nakonec těsnou prohrou, ale všichni kluci si zaslouží pochvalu. Hlavně v druhé půli hráli s velkým nasazením a bojovností, což je dobrý základ pro to, abychom dosáhli lepších výsledků. Oproti předchozím zápasům to bylo velké zlepšení.

Zápas jsme prohráli v první polovině, hlavně druhé čtvrtině – první poločas skončil 1:5, zatímco druhý, ve kterém jsme hráli důrazněji, aktivně napadali soupeře, jsme vyhráli 7:5. Věříme, že kluci si hru v druhém poločase zapamatují a naváží na ni v dalších zápasech. Navíc jsme během zápasu, zejména pak v druhé půli, spálili ještě spoustu jasných šancí. Celkově tak výsledek mohl dopadnout i příznivě pro nás, ale to se nedá nic dělat.

Nejdůležitější je, že bylo vidět, že kluky zápas v druhém poločase opravdu bavil, rvali se o výsledek a chtěli být co nejvíce na hřišti. To je také posun oproti minulým zápasům. Snad se nám na tento výkon podaří navázat už za týden.